Veselības aprūpes iespējas

Mēs zinām, cik svarīga jūsu darbiniekiem, pacientiem un apmeklētājiem ir drošība un labi rezultāti laikā, kad esošajās telpās notiek rekonstrukcija, modernizācija vai remontdarbi. Mūsu veselības aprūpes moduļi ļauj ātri, viegli un ekonomiski pielāgoties šīm pārmaiņām – nepārtraucot darbu un vadību.

Dažādām vajadzībām nepieciešami atšķirīgi risinājumi

Varat izvēlēties izvietot moduļus blakus esošajām būvēm vai, apvienojot vairākus moduļus, izveidot atsevišķu ēku. Risinājums ir elastīgs un ļauj pielāgot dažādas veselības aprūpes darbības, piemēram:

  • Arodveselības aprūpe
  • Laboratorija
  • Vingrošanas zāle
  • Ārsta kabinets
  • Profilaktiskā medicīna
  • Veco ļaužu pansionāts

Līdzās standarta konstrukcijai ir varianti ar palielinātu komfortu un specializētu vidi.

Mūsu moduļi

Augstas klases modulis

Mūsu augstas klases moduļi ir ļoti elastīgi un var radīt vidi, kurā ir vislabākie apstākļi jūsu uzņēmējdarbībai. Piemēram, būvējot vertikāli, moduļus var savienot līdz pat četru stāvu konstrukcijā. Mūsu labākais modulis ir ideāli piemērots:

Tā kā iekšējais griestu augstums ir 270 cm, mūsu telpās ir svaigs gaiss un patīkams klimats. Ventilācija ar siltuma izmantošanu ir iekļauta kā standarts, un to var papildināt ar komforta dzesēšanas iespēju. Moduļi ir piemēroti arī centrālapkurei. Telekomunikāciju, datu pārraides un signalizāciju uzstādīšanu koordinēs mūsu kompetentie darbinieki.

Tehniskie parametri

Platība:28,6 m2
Iekštelpas platība:26,6 m2
Garums:9600 mm
Platums:2980 mm
Platums kopā ar ārsienu:3250 mm
Augstums:3400 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3500-7000 kg