Telpas tad, kad tās vajadzīgas

Vai jums nepieciešams ātrs un rentabls viesnīcas risinājums? Nav problēmu. Mūsu moduļu ēkas piedāvā komfortablus un funkcionālus mājokļus atbilstoši jūsu vajadzībām.

Vairāk nekā vienkārši istabas

Mūsu ēku moduļi ir teicami piemēroti, lai izveidotu telpas no 10 līdz pat vairākiem simtiem cilvēku. Katrā standarta istabā ir duša un tualete, galds, gulta, atzveltnes krēsls un drēbju skapis.

Līdzās istabām mēs piedāvājam elastīgu papildu iespēju klāstu. Mēs, protams, pielāgosim risinājumu jūsu vēlmēm un viesu skaitam.

  • Ēdamtelpa, apkalpošanas un ēdienu gatavošanas zonas
  • Veļas mazgātava
  • Reģistrācijas vieta
  • Drošības pakalpojumi
  • Vingrošanas zāle un sauna
  • TV telpa

Telpas var viegli papildināt ar izvēles variantiem, lai palielinātu komfortu.

Mūsu moduļi

Mājokļu moduļi

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams mājoklis īsam vai ilgam laikam, vai jāizmitina daudzi vai tikai daži cilvēki, mūsu mājokļa modulis ir ideāli piemērots risinājums visām nozarēm. Ramirent Temporary Space strādā pagaidu mājokļu speciālisti, tāpēc mēs varam pielāgot plānojumu jūsu vajadzībām un nodrošināt gatavu risinājumu.

Mēs izprotam problēmas, kas rodas, kad cilvēki satiekas, strādā un kopā pavada laiku – bieži ar dažādu kultūru un tautību kolēģiem. Mūsu mērķis ir vienmēr radīt gan ērtu mājvietu, gan efektīvu darba vidi. Tāpēc mūsu jaunais mājokļa modulis piedāvā individuālas atpūtas telpas, tāpat arī socializācijas un rekreācijas zonas.

Mūsu moduļi ir būvēti saskaņā ar jaunāko standartu attiecībā uz enerģiju un tehnoloģiju. Galvenā uzmanība pievērsta veselības aizsardzībai un drošībai, un mūsu ārzonas mājokļu moduļi ir aprīkoti tā, lai izpildītu prasības attiecībā uz ergonomisku un drošu izmitināšanu.

Tehniskie parametri

Platība:24,88 m2
Iekštelpas platība:21,82 m2
Garums:8520 mm
Platums:2920 mm
Platums:3320/3130 mm
Platums kopā ar ārsienu:2700/2400 mm
Svars:4000-5500 kg