Pašiem mazākajiem

Klašu lieluma svārstības pa gadiem var radīt skolās lielu spriedzi. Mūsu pirmsskolas moduļi atrisina šo problēmu vienmērīgi un ekonomiski, un vienmēr paturot prātā mūsu mazākos pilsoņus.

Nav svarīgi, cik liela telpa jums vajadzīga vai cik ātrā laikā

Ar mūsu moduļiem jūs varat precīzi noregulēt savas pirmsskolas lielumu un izveidot sistēmu, kuru vēlāk var viegli pielāgot, pat steidzamības kārtā. Šīs kvalitatīvās moduļu konstrukcijas ir veidotas tā, lai var ātri uzsākt to ekspluatāciju – vai nu savienojumā ar esošo ēku vai kā atsevišķu vienību. Moduļi ir ērti un piedāvā tādas pašas funkcijas kā pastāvīgais risinājums.

Pielāgots jūsu pirmsskolas vajadzībām

Šie moduļi ir pielāgojami tā, lai atbilstu maziem bērniem, vienlaikus nodrošinot ergonomisku darba vidi personālam. Daudzi mūsu klienti saka, ka tie ir pat labāki nekā viņu pastāvīgās darba telpas! Komforts un augsta kvalitāte ir svarīgi katrā telpā, un tāpēc mūsu jauno pirmsskolas moduļu konstrukcijā papildus iekļauti šādi elementi:

  • Aizsargbarjeras augstums 60 cm, lai bērni varētu skatīties laukā pa logiem.
  • Bērnu izmēra un standarta izmēra tualetes sēdekļi (kurus var nomainīt ar mazajiem sēdekļiem)
  • Regulējama augstuma izlietnes
  • Pārtinamie galdi

Tā kā katrai skolai ir atšķirīgas vajadzības, mēs piedāvājam plašu variantu izvēli, lai jūs varētu piemērot savu risinājumu – skatiet mūsu izvēles variantu šeit.

Mūsu moduļi

Augstas klases modulis

Mūsu augstas klases moduļi ir ļoti elastīgi un var radīt vidi, kurā ir vislabākie apstākļi jūsu uzņēmējdarbībai. Piemēram, būvējot vertikāli, moduļus var savienot līdz pat četru stāvu konstrukcijā.Mūsu labākais modulis ir ideāli piemērots:

Ar zemiem logiem, pa kuriem bērni var viegli skatīties laukā, un ar ērtu apkuri, kas padara grīdas "rāpojamas", mēs tiešām varam teikt, ka mūsu moduļi ir piemēroti mazajiem. Plānojums ir standarta projekts, jau pielāgots vairumam pirmsskolas vajadzību. Tā kā ieejas izvietotas ārējā malā, nodarbību telpas savienojas ēkas vidū, un tas kāpina pirmsskolas efektivitāti un veicina mijiedarbību starp grupām. Tualetē, kas atrodas ģērbtuvē, var iekļūt pat no ieejas durvīm, un tas padara labierīcības divreiz vieglāk pieejamas. Ja jūsu darbībai vajadzīgs vēl lielāks elastīgums, atsevišķas sienas var demontēt.

Tehniskie parametri

Platība:28,6 m2
Iekštelpas platība:26,6 m2
Garums:9600 mm
Platums:2980 mm
Platums kopā ar ārsienu:3250 mm
Augstums:3400 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3500-7000 kg