Mācību vide

Apstākļu maiņas gadījumos bieži nepieciešami ātri, elastīgi risinājumi. Ja skolai vajadzīga lielāka klašu platība vai notiek telpu renovācija vai pārdale, ideāls risinājums ir mūsu pārvietojamie skolu moduļi.

Elastīguma piemērs no mācību grāmatas

Mēs zinām, ka skolai ir dažādas vajadzības attiecībā uz telpām. Tāpēc mēs veidojam moduļus tā, lai tos viegli varētu pielāgot atbilstoši mainīgajām vajadzībām. Jums varētu būt nepieciešama papildu telpa vispārējai izglītībai, vingrošanai vai mūzikai, atpūtas centram, darbinieku istabai vai grupu nodarbību zonai. Šie moduļi, protams, ir pieejami ar ratiņkrēsliem, un tajos ir tualetes invalīdiem un uzbrauktuves pie ieejas.

Kvalitatīva mācību telpa

Kvalitatīva darba vide ir būtiski svarīga audzēkņiem un darbiniekiem īpaši tad, kad skola ir rekonstrukcijas posmā. Tāpēc mēs izveidojām modernas un gaišas klašu telpas ar labu skaņas izolāciju. Mūsu klienti bieži saka, ka šie moduļi ir labāki nekā viņu pastāvīgā ēka! Mēs arī piedāvājam daudzas iespējas pielāgoties jūsu darbības mainīgajām vajadzībām, piemēram:

  • Mazākas telpas grupu darbam vai mājas darbu izpildei
  • Centrā izvietotas darbinieku telpas, nodrošinot piekļuvi un privātumu
  • Pārdomātas ieejas telpas ar papildus vietu virsdrēbēm un apaviem

Tā kā katrai skolai ir savi īpaši apstākļi, mēs esam nodrošinājuši jums plašas izvēles iespējas iegūt labāko risinājumu atbilstoši savām vajadzībām.

Mūsu moduļi

Augstas klases modulis

Mūsu augstas klases moduļi ir ļoti elastīgi un var radīt vidi, kurā ir vislabākie apstākļi jūsu uzņēmējdarbībai. Piemēram, būvējot vertikāli, moduļus var savienot līdz pat četru stāvu konstrukcijā. Mūsu labākais modulis ir ideāli piemērots:

Tā kā iekšējais griestu augstums ir 270 cm, mūsu telpās ir svaigs gaiss un patīkams klimats. Ventilācija ar siltuma izmantošanu ir iekļauta kā standarts, un to var papildināt ar komforta dzesēšanas iespēju. Moduļi ir piemēroti arī centrālapkurei. Telekomunikāciju, datu pārraides un signalizāciju uzstādīšanu koordinēs mūsu kompetentie darbinieki.

Tehniskie parametri

Platība:28,6 m2
Iekštelpas platība:26,6 m2
Garums:9600 mm
Platums:2980 mm
Platums kopā ar ārsienu:3250 mm
Augstums:3400 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3500-7000 kg

Maxi modulis

Vajadzīga plašāka telpa? Mūsu elastīgo Maxi moduļu standarts ir gandrīz tikpat augsts kā jaunuzceltās pastāvīgajās ēkās. Moduļi ir paredzēti galvenokārt birojiem, taču tie ir ļoti elastīgi un tos var lielā mērā pielāgot jūsu darbībai.

Mēs zinām, cik svarīga ir jūsu darba vide, lai nodrošinātu apmierinātību ar darbu. Tāpēc mūsu risinājumos integrētas kvalitatīvas un pārdomātas detaļas. Iekšējais griestu augstums ir 270 cm, tāpēc telpās ir svaigs gaiss un patīkams klimats. Standartā iekļauta ventilācija ar siltuma izmantošanu. Šo sistēmu var papildināt ar izvēles iespējām – komforta dzesēšanu un telekomunikāciju, datu pārraides un signalizāciju uzstādīšanu, ko koordinē mūsu kompetentie darbinieki.

Tehniskie parametri

Platība:28,8 m2
Iekštelpas platība:27,3 m2
Garums:9600 mm
Platums:2970 mm
Platums kopā ar ārsienu:3150 mm
Augstums:3343 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3000-7000 kg