Elastīgs iekārtojums

Ir gadījumi, kad ar standarta risinājumiem vienkārši nepietiek. Mūsu moduļi nodrošina mājokļus tad, kad būtiski svarīga ir atrašanās vieta, laiks vai budžeta iespējas.

Kad jāapsver moduļu māju izmantošana:

  • Ja nepieciešamas ietilpīgas dzīvojamās telpas un daudzas gultas
  • Ja atrodaties tālu no viesnīcām vai citiem mājokļiem
  • Ja nepieciešams mājoklis projekta tuvumā
  • Ja nepieciešams rentabls risinājums pilsētvidē

Kvalitatīvas konstrukcijas pēc pieprasījuma

Ja vien zeme ir līdzena un cieta, iespējams pieslēgt elektrību, ūdensapgādi un kanalizāciju, mēs varam uzcelt savus moduļus gandrīz jebkurā vietā. Ātri un bez problēmām var ierīkot mājokļus desmit cilvēkiem vai līdz pat dažiem simtiem. Katrā istabā ir duša un tualete, galds, gulta, atzveltnes krēsls un drēbju skapis. Papildu iekārtas pieejamas kā izvēles varianti.

Jūsu drošība ir svarīga

Drošības aprīkojums ir mūsu standarta aprīkojuma neatņemama sastāvdaļa, un tajā ietilpst evakuācijas signalizācija, atsevišķas atslēgas katrai istabai un evakuācijas kāpnes.

Mūsu moduļi

Mājokļu moduļi

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams mājoklis īsam vai ilgam laikam, vai jāizmitina daudzi vai tikai daži cilvēki, mūsu mājokļa modulis ir ideāli piemērots risinājums visām nozarēm. Ramirent Temporary Space strādā pagaidu mājokļu speciālisti, tāpēc mēs varam pielāgot plānojumu jūsu vajadzībām un nodrošināt gatavu risinājumu.

Mēs izprotam problēmas, kas rodas, kad cilvēki satiekas, strādā un kopā pavada laiku – bieži ar dažādu kultūru un tautību kolēģiem. Mūsu mērķis ir vienmēr radīt gan ērtu mājvietu, gan efektīvu darba vidi. Tāpēc mūsu jaunais mājokļa modulis piedāvā individuālas atpūtas telpas, tāpat arī socializācijas un rekreācijas zonas.

Mūsu moduļi ir būvēti saskaņā ar jaunāko standartu attiecībā uz enerģiju un tehnoloģiju. Galvenā uzmanība pievērsta veselības aizsardzībai un drošībai, un mūsu ārzonas mājokļu moduļi ir aprīkoti tā, lai izpildītu prasības attiecībā uz ergonomisku un drošu izmitināšanu.

Tehniskie parametri

Platība:24,88 m2
Iekštelpas platība:21,82 m2
Garums:8520 mm
Platums:2920 mm
Platums:3320/3130 mm
Platums kopā ar ārsienu:2700/2400 mm
Svars:4000-5500 kg