Efektīvas darba vietas

Vai jūsu darbība paplašinās, tiek atjaunināta vai rekonstruēta? Ja līdzšinējās telpas nav pietiekamas vai tās jāpapildina vai jānomaina konkrētā laika posmā, mums ir efektīvs, ātrs un plānveidīgs risinājums: moduļu ēkas.

Izmantojot elastīgus moduļus, uzņēmējdarbība turpināsies kā parasti.

Mūsu moduļus var pielāgot atbilstoši konkrētām vajadzībām. Tie veidoti tā, lai tos varētu pievienot esošai ēkai vai, savienojot ar citiem moduļiem, radīt atsevišķu ēku. Neatkarīgi no izvēlētās konfigurācijas šīs kvalitatīvās konstrukcijas nodrošina jums un kolēģiem ērtības un iespēju pievērsties darbam.

Risinājumi, kas kalpo jums

Telpas ir piemērotas biroja darbam, bet tās var noderēt arī daudziem citiem mērķiem, piemēram, kā konferenču telpas, ēdināšanas telpas, sporta zāles vai mazumtirdzniecības platības. Vēlaties pievienot virtuvi vai mainīt tehnisko risinājumu? Izvēles iespēju ir daudz.

Mēs zinām arī, cik svarīga ir darba vide no komforta un veiktspējas viedokļa, tāpēc piedāvājam kvalitatīvus moduļu risinājumus. Tie ir tik ērti, ka viegli var aizmirst, ka strādājat modulī.

Mūsu moduļi

Augstas klases modulis

Mūsu augstas klases moduļi ir ļoti elastīgi un var radīt vidi, kurā ir vislabākie apstākļi jūsu uzņēmējdarbībai. Piemēram, būvējot vertikāli, moduļus var savienot līdz pat četru stāvu konstrukcijā. Mūsu labākais modulis ir ideāli piemērots:

Tā kā iekšējais griestu augstums ir 270 cm, mūsu telpās ir svaigs gaiss un patīkams klimats. Ventilācija ar siltuma izmantošanu ir iekļauta kā standarts, un to var papildināt ar komforta dzesēšanas iespēju. Moduļi ir piemēroti arī centrālapkurei. Telekomunikāciju, datu pārraides un signalizāciju uzstādīšanu koordinēs mūsu kompetentie darbinieki.

Tehniskie parametri

Platība:28,6 m2
Iekštelpas platība:26,6 m2
Garums:9600 mm
Platums:2980 mm
Platums kopā ar ārsienu:3250 mm
Augstums:3400 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3500-7000 kg

Maxi modulis

Vajadzīga plašāka telpa? Mūsu elastīgo Maxi moduļu standarts ir gandrīz tikpat augsts kā jaunuzceltās pastāvīgajās ēkās. Moduļi ir paredzēti galvenokārt birojiem, taču tie ir ļoti elastīgi un tos var lielā mērā pielāgot jūsu darbībai.

Mēs zinām, cik svarīga ir jūsu darba vide, lai nodrošinātu apmierinātību ar darbu. Tāpēc mūsu risinājumos integrētas kvalitatīvas un pārdomātas detaļas. Iekšējais griestu augstums ir 270 cm, tāpēc telpās ir svaigs gaiss un patīkams klimats. Standartā iekļauta ventilācija ar siltuma izmantošanu. Šo sistēmu var papildināt ar izvēles iespējām – komforta dzesēšanu un telekomunikāciju, datu pārraides un signalizāciju uzstādīšanu, ko koordinē mūsu kompetentie darbinieki.

Tehniskie parametri

Platība:28,8 m2
Iekštelpas platība:27,3 m2
Garums:9600 mm
Platums:2970 mm
Platums kopā ar ārsienu:3150 mm
Augstums:3343 mm
Griestu augstums:2700 mm
Svars:3000-7000 kg