Mēs esam uz cilvēkiem orientēti problēmu risinātāji.

Kopš 1980. gadiem esam palīdzējuši dažādu nozaru uzņēmumiem pilnībā vai daļēji pārvietot savu darbību uz pagaidu telpām. Mēs piedāvājam ātrus, vienmērīgus un ekonomiskus risinājumus visām mūsu klientu vajadzībām, un mums ir plaša pieredze un daudz sekmīgi realizētu projektu.

Darba videi un komfortam bieži ir izšķiroša nozīme attiecībā uz uzņēmuma produktivitāti un efektivitāti. Tāpēc mūsu risinājumi vienmēr ir kvalitatīvi, un vide tiek īpaši pielāgota jūsu darbībai. Pirmsskola, birojs, skola, medicīnas centri un mājokļi – mēs esam īpaši izstrādājuši moduļu risinājumus neatkarīgi no darbības, un telpu standarti ir augsti visās jomās – enerģijas patēriņš, ugunsdrošība, ventilācija, vides pielāgošana ir tikai dažas no tām. Jaunu moduli var salīdzināt ar jaunuzceltu pastāvīgo ēku.

Mūsu klienti ir uzņēmumi un pašvaldības, kur vietējās vajadzības ir mainījušās, un steidzami vajadzīgas telpas, lai varētu turpināt darbību. Ar elastīgās moduļu sistēmas palīdzību mēs varam izveidot gatavus risinājumus ar iespējām ātri pieņemt lēmumus un efektīviem procesiem. Mēs uzskatām sevi par konstruktīviem problēmu risinātājiem, kuri, izmantojot savu pieredzi, saprot mūsu klientu vajadzības un nodrošina, ka svarīgas darbības var turpināties bez nevajadzīgiem pārtraukumiem.